[]

Monitöre bakınca mide bulanması.

merhaba,

kafayı yiyeceğim. şu anda çalışamıyorum. ekrana bakınca midem bulanıyor. hipermetrop, astigamt gözlük kullanıyorum. olay yeni başladı. daha önce yoktu. ilk defa yaşıyorum. ne yapmam gerekiyor? çaresini bilen var mı?


 
Göz Migreninin Belirtileri Nelerdir?
Göz migreni problemi yaşayan kişilerde bazı ortak belirtiler görülebilmektedir. Bu belirtiler başlıca şu şekilde görülebilmektedir;

Görme bozuklukları ve görme kaybı
Gözde ışıklanmaların görülmesi
Mide bulantısı ve kusma
Tek taraflı görme kaybı
Gözde şiddetli ağrı
  • jamswety  (27.01.21 17:17:29) 
Merhabalar, geçmiş olsun.

Mide bulantısı sadece monitöre baktığınız sırada oluyorsa monitörünüzün refresh/hz ayarlarına bakmanızı, size daha iyi gelecek bir ayar yapmanızı öneririm.

Şurada İngilizce bir kaynak var ama nette Türkçe de nasıl ayar yapılacağına dair birçok kaynak bulmak mümkün.

www.google.com
  • yarimadali  (27.01.21 17:26:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.