[]

Kayseri'de uygun otel?

kaymak için 2 gece konaklayacağız.
geçen hafta orta halli bi otelde 30 skipass+oda kahvaltı 340 lira aldılar. normali bu değilse önerilerinizi bekliyorum dostlarım. 
Fier otel var geçen sene hep orada kalıyordum. Şirket çalışanlarına KDV dahil 140 liraydı. (1 kişi 1 gece) şimdi ne olmuştur bilmem. Ama Kayseri'de bir çok otelde kaldım fiyat/performans olarak en sevdiğim bu oldu.
Ommer oteli de tavsiye ederim ama o biraz daha pahalıdır.
Bu ikisini de önceden arayıp pazarlığınızı yapın eğer fiyat hoşunuza gitmezse birkaç Otel daha önerebilirim ama onlarda normal şehir oteli, temizlik sıkıntı olabiliyor.
  • etna  (26.01.21 23:34:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.