[]

instagram kanalı bulmak (winter outdoor ile ilgili bir kanal)

geçen gün instagramda dolanırken sponsorlu bir gönderi gördüm. foto şöyle: her tarafı camlı bir oda var, odanın aşağısı orman ve her yer karla kaplı. foto odanın içinde çekilmiş.

çok güzel bir görüntüydü. ileride bir gün öyle bir odada kalmak istediğimi düşündüm ama bugün aradım aradım o kanalı da bulamadım, google'da o tip hizmet veren yerleri de bulamadım.

outdoorliving snow, winter outdoor room gibi bir şeyler bir şeyler yazdım ama bulamadım.

yardımcı olabilecek olan var mıdır?

 
ayarlar, reklamlar, reklam hareketleri son reklamları gösterir.


  • scudman1  (26.01.21 22:25:45) 
maalesef, "etkileşimde bulunduğun reklamları gör" diye yazıyor. o reklamı beğenmediğim için de hiçbir şey çıkmıyor bu sayfada.


  • hlot  (26.01.21 22:30:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.