[]

Netflix Chrome'da aralıklarla %99'da kalıyor, fikri olan?

Merhabalar

Netflix Google Chrome'da aralıklarla %99'da kalıyor, sayfayı refresh ediyorum, 1 dakika sonra yine %99'da takılıyor buffer kısmında.

Fikri olan var mı bu konunun nasıl çözülebileceğine dair? Son zamanlarda yaşamaya başladım sadece :\

EDIT: Edge içerisinde de aynı görünüyor :\

 
chrome grafik işlerinde muadillerine göre iyi değil. mozilla ve edge ile aynı problemi yaşamıyorsanız sorun chrome kaynaklı olabilir.


  • emininsel  (26.01.21 11:59:07) 
vpn ile dene. geçmişi silip gizli sekmeyle dene.


  • jelly bear  (26.01.21 12:44:49) 
Aynı şey Arçelik tvde oluyor ne yaptımsa çözemedim. Netflix Tv ye Tv Netflixe sorun diyor :)


  • elifciem  (26.01.21 13:33:27) 
benim eski bilgisayarda da vardı aynı sıkıntı. HP.
mac'e geçtim, hala aynı tarayıcı kullanıyorum problem yaşamıyorum.
kendi tekniğim, takıldığında klavyedeki yön tuşlarıyla seri şekilde bir sola, bir sağa basmak.

geçici çözüm yolum buydu.

geçmiş olsun.
  • eurhka  (26.01.21 22:03:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.