haluk bilginer neden

new york'ta beş minare'de oynadı?

Bu konuyla ilgili bi tartışma, eleştiri, herhangi bir yazı vs var mı

haluk bilginer genel olarak çok ama çok saçma yapımlarda oynadı zaten bugüne kadar.

edit: tabii ki hepsi değil, bazıları çok saçma. özellikle son netflix filmleri, yoksa çok büyük oyuncu.

para ? belki.
  • garavel  (25.01.21 02:31:05 ~ 02:40:33)
işi bu olduğu için? Adam oyuncu.
Neden oynamasın? Benim atladığım bir nokta mı var?

  • yarey  (25.01.21 03:13:46 ~ 03:14:21)
Türkiye'nin en overrated oyuncularindan, ama eksicilere göre o bir John Wayne.

  • Avoiding The Puddle  (25.01.21 03:14:35)
@yarey filmi izlediniz mi

  • owaki  (25.01.21 03:21:03)
Hayır izlemedim

  • yarey  (25.01.21 03:40:44)
Adam kariyeri boyunca dizi, reklam, film onune ne gelirse oynamis biri. Soruyu anlamadim. Bu ulkede cemaat sorulari caldi yillarca, yargi, egitim, emniyet, medya. Ne istediniz de vermedik diyor adam:) Sen kalkmis Haluk Bilginer niye o filmde oynadi diyorsun.

  • neverletyougodown  (25.01.21 08:42:09)
her feto sevene terorist diyeceksek ulkenin en az yuzde 60 70'ini hapse atmak gerek. demek ki terorist tanimi bastan hatali bu durumda. bir ulkenin yuzde 70'i terorist olabilir mi? kalan yuzde 30'unun terorist olmasi daha mantikli duruyor bu baglamda.

bu feto olayinin acayip suyu cikti. isin komigi gercek fetoculara hicbir sey olmadi, bank asya'nin onunden gecenler hapislerde curuyor.
  • baldur2  (25.01.21 08:45:02 ~ 08:45:49)
şener şen gibi oyuncular her filmde oynamıyor mesela veya tuncel kurtiz.her oyuncu her rolü almak zorunda değil.kadir inanırı kötü rolde görmedim mesela hiç

  • ShadowOfMoon  (25.01.21 10:20:23)
Büyük bir prodüksiyon olduğu için olabilir mi mesela? Tamam film adı biraz tırt, tamam Mahsun kendi oynuyor, ama çok da kötü bir film değil.

Robert Patrick, niye oynadı mesela? Gina Gershon, Danny Glover niye oynadı?

Engin Altan Düzyatan, Ali Sürmeli, Zafer Ergin, Hüseyin AVni Danyal, Salih Kalyon niye oynadı mesela? Daha da isimleri aklıma gelmeyen ama yüzleri aklıma gelen oyuncular neden oynadıysa, Haluk bilginer de o yüzden oynamıştır.
  • John Bloor  (25.01.21 11:57:37)
haluk bilginerin neden bu tip projelerde yer aldığı ile ilgili bir yazı; (git: odatv4.com)

  • ada meltemi  (25.01.21 12:11:25)
Para aldığı için oynamış olabilir

  • Mistyimage  (25.01.21 20:25:49)