[]

türk asıllı alman bi şarkıcı vardı, çok popüler bi videosu vardı

çok sıkıldığıyla alakalı mı ne bir videosu vardı benzer almanca kelimeleri söylüyordu videoda hep bıkkın gibiydi. şişman ve uzun boyluydu. sonra çok meşhur oldu bi video ve klibini çektiler. adam türk asıllıydı.

hatta bi metro istasyonu mu belediye mi ne sponsor olmuştu falan. neydi o?


 
Bu olabilir mi?

youtu.be
  • Depik  (24.01.21 20:23:39) 
www.youtube.com

kendisine rahmet diliyorum :(

(bkz: kazim akboga)
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (24.01.21 20:23:43 ~ 20:24:30) 
Is mir egal... evet buydu. intihar etmişti şimdi hatırladım. çok keyif alarak dinlemiştim ilk çıktığında. teşekkürler


  • avatar is back  (24.01.21 20:26:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.