Hatırlanamayan Bi Film Buluyoruz Gelin! (--------bulundu--------)

Merhabalar ahali,

Uzun yıllar önce üniversiteliler bilmez cnbc-e de gece bir film izlemiştim. Fransız filmi. adamın biri bütün gece onu kovalayan bir grup insandan kaçıyor/saklanıyordu. Bir ara heykel yapan bir kadının mı ya da bir sanatçı mı ne onun evinde buluyor kendini. Bu heykelleri böyle sıvı beyaz tutkal sıvı gibi bir şeye batırdığı gazete kağıtlarını sırılsıklam edip sanırım insan figürleri yapıyordu. Adamımız burada bir süre saklandıktan sonra çıkıp gidiyordu yine sanırım. İşin içinde bir restoran da olabilir. Şimdilik hatırladıklarım bu kadar. Bilen eden hatırlayan varsa paylaşırsa çok sevinir, müteşekkir olurum.

Sevgiler

edit: ya filmde beyazlı heykellerin olduğu bir sahne vardı ama lan acaba bu heykellerin yapılış şeklinmi the big lebowski'deki julien moore lu bir sahne de vardı onunla mı karıştırdım. söyleyin! söyleyin!

BULUNDU EDİTİ: Scorsese üstadın After Hours adlı filmiymiş. hahaha

austra'ya teşekkürler.

Midnight in Paris olabilir mi? geçmişe gidiş burada vardı benim hatırladığım ama fransız filmi sayılmaz tam olarak

  • belki bilardo  (24.01.21 17:28:56)
@belki bilardo

hayır. biliyorum o allen filmini. bahsettiğim film çok daha eski. fransız filmiydi yaa. lan bunu da mı yanlış hatırlıyom acaba. hmmm... ama neyse midnight in paris değil sonuç olarak.
  • kisa bisey olsun istemistim  (24.01.21 17:30:40)
Angel-a mı

  • freebird5406_2  (24.01.21 17:43:56)
@freebird5406_2

maalesef
  • kisa bisey olsun istemistim  (24.01.21 17:49:50)
Dediğin sahneyi çok net hatırladım ama film gelmedi. Çok merak ettim ben de şu an.

  • conta  (24.01.21 18:01:39)
After Hours

  • austra  (24.01.21 18:02:43)