Bal

Soyle icine hile hurda karisyirmayan, petegi dogal, hatta mumkunse kovandaki butun bali alip ariya sekerli su birakmayan insan evladi bir bal ureticisi var midir?

www.divkoop.com

organik sertifikasını gözünüzde çok büyütmeyin, basit bir şey ve ticari pazarlama tekniği olarak düşünün. çalıştım ordan biliyorum.
  • seyduna6687  (24.01.21 16:39:41 ~ 22:25:39)
Eğriçayır en iyisi diye biliyorum, sitesine bakarsanız

  • sydney  (24.01.21 16:40:13 ~ 16:40:42)
Divriği balı inanılmaz güzel oluyor. Bu siteden almadım ama direkt yerinden almışlığım var çokça kez.

  • megalomaniac  (24.01.21 16:42:45)
Cityfarm organik çiçek balı alıyorum. Tadı güzel. Hile hurda var mı bilmem

  • Mistyimage  (24.01.21 17:34:25)
www.harsena.net

2 senedir buradan alış veriş yapıyorum, özellikle karakovan için. Petekli bal seviyorsanız tavsiye ederim .Geçende gümüşhane'den birinin balını tavsiye ettiler ısrar kıyamet o da karakovan aldım , geleni olduğu gibi tavsiye edene hediye ettim. Çok alıştım ben bu harşena balına sanırım diğerlerine dudak büküp duruyorum.
  • synax  (24.01.21 19:12:12)
Eğriçayır demeye geldim ben de, 4 yılda bir düzenlenen Dünya Arıcılık Kongresinde yine ödül aldılar, organik bal üretimi yapıyorlar.

  • Rh Negatif  (24.01.21 19:45:33)
bizim arkadaş var ama şu an bal yok kalmadı bir sonraki sezon diyor(yakın zamanda sordum almak için)
ha arkadaş dediğim öyle marka falan değil fabrikasyon içinize sinen bulamazsanız şu sıralar çiçek olmadığından öyle kendi işini yapanlardan falan bulmanız zor bunu belirtmek için yazdım.

  • basond  (24.01.21 20:18:45 ~ 20:20:09)
  • sizofren06  (24.01.21 20:20:27)
Bulman çok zor. Zaten bal abartıldığı kadar faydalı bir gıda değil, günlük ihtiyacın en fazla bir kaşık. Farklı gıdalara yönelebilirsin.

  • kanlakarisikyagmur  (25.01.21 10:27:19)