[]

sizce ne almalıyım?

Elimde sıfır orijinal type c kablo var, bir adet apple watch için ve bir adet iphone/airpods için, ama type c adaptörüm olmadığından kullanamıyorum. Kablosuz şarjla hallediyorum.

Orijinalliğine pek güvenmediğim normal usb kablom ve artık iskeleti çıkmış olan orijinal usb kablom var.

2 Adet normal usb adaptörüm var(biri hafif çatlak) ve powerbank'im de normal usb uyumlu.

Normal usb kabloya bakıyorum fiyatı type c adaptörle aynı(zaten bütün sıkıntı bundan kaynaklanıyor shfjş)

a)Normal usb kablo al, geleneği sürdür.
b)type c adaptör al.

 
20w type c adaptör al. çok hızlı şarj ediyor ve gerçekten hayat kalitem yükseldi diyebilirim :)


  • theseachange  (24.01.21 14:04:04) 
20w type c adaptör +1
Ayrıca bu adaptörlerin çift çıkışlıları var,biri type-c biri normal Usb olan.Aynı anda iki cihazını birden şarj edebilirsin.

  • arenas  (24.01.21 16:56:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.