pandemide ailece yapilabilecek aktiviteler

yaslari 5 ila 12 arasinda yegenlerim 1 hafta kalmaya gelecek. istanbul'da evde kalmak disinda ne yapilabilir? darica hayvanat bahcesi geldi aklima. acik midir acaba?

Darıca kapalı.

  • sutlu nescafe  (24.01.21 13:46:24)
Parka gidilebilir. Sahil kenarına gidilebilir. Bir piknikle keyifleri gelir. Erkeklerse topa vururlar

  • EasyTiger  (24.01.21 14:16:42)
Hayvanat bahcesine gitmeyin zaten. Bogaza gidebilirsiniz.
Muzeler aciksa cocuklarin da ilgisini cekebilecek muzelere gidebilirsiniz.
Koc muzesi, oyuncak muzesi, miniaturk gibi. Bence dolmabahce ya da topkapi da enteresan gelebilir cocuga. En azindan 12 yasindakine. Pier loti ya da macka teleferigine binebilirsiniz. Karakoyu gezebilirsiniz.
Parklara gidebilirsiniz. Caddebostan sahile gidebilirsiniz.
  • kuehles blondes  (24.01.21 14:27:34)
darıca çok moral bozucu bir yer, neşelenmek yerine keyfiniz kaçabilir. bence de sahillerde gezmek mantıklı.

  • roket adam  (24.01.21 14:54:45)
Darıca’ya gidip iç sıkacağına evinde otur için sıkılsın daha iyi. Ayrıca hayvanat bahçesine götürmeyin+1

Sahilde bisiklet sürülebilir.
İstanbul’da görülecek yerlere götürebilirsiniz müzeler vs
Sarıyer Atatürk arboretumuna gidilebilir.
Balık tutmaya gidilebilir.
Hava güneşli oluyor genelde simit çay peynir alıp Deniz kenarında kahvaltı edilebilir.
Zaten pandemi var çok seçenek yok çocuklar da bunları biliyor artık merak etmeyin.
  • Kediyi üzdün  (24.01.21 18:49:42)