[]

r10

Merhaba,

Yıllar önce r10 üyeliğim vardı şimdi şifre hatırlatma ile girdim ama sanırım kimlik ile foto göndermemizi istiyor, gören de btcturk'ten bitcoin alıyoruz sanıyor.

Gerçekten bu üyelerin hepsi kimlikleri ile selfie çektirip göndermiş mi?

 
hepsi değil. davetiyeyle gelirsen gerekmiyor.


  • jelly bear  (23.01.21 23:45:38) 
Ben üye olalı en az 7 sene falan olmuştur, benim bile davetiye hakkım vardı, sanırım 2 tane hâlâ var.

Bunu ne olursa yapan olması garip geldi, teşekkürler.
  • liberal  (24.01.21 01:04:46) 
Şifre hatırlatma ile girince istiyor. Saçma evet.


  • Kahir ekseriyet  (24.01.21 01:09:03) 
Bence normal. Hatta olması gereken. Eskiden çok dolandırıcı vardı çünkü r10'da. Önlem almak istemiş olabilirler.


  • IncredibleMau  (24.01.21 01:44:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.