[]

İzzet Güllü’nün fikirleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Geleneksel psikiyatriye karşı durarak anksiyete vb durumlarla kişilerin etiketlenmesi, bunun sonucunda ilaçlı kısır bir döngüye sokulduğunu ifade ediyor.

İnsanların hastalık psikolojisine sokuldukça daha takıntılı hale geldiğini ifade ediyor.

Düşünceleriniz nedir?

Ek soru: Dünyada bu tarz düşüncelere sahip tavsiye edeceğiniz kişiler var mı?

 
Konunun uzmanı değilim ama ilaç döngüsüne giren kimsenin en az 2-3 seneden önce normale döndüğünü görmedim. Psikologlar da daha ilk seanstan bam diye ilacı tavsiye edebiliyorlar, yani bi seansta kimi nasıl tanıdın, ne yaptın da direkt ilaç önerdin, başka hiç mi farklı bir yolu yoktu bunun? Bence de bu konuda ciddi bir reform ihtiyacı var gibi geliyor.


  • roket adam  (23.01.21 17:37:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.