Cumartesiniz nasıl geçiyor ahali?

hep sb yazmak istemiştim
sb

Dün karne faslı vardı. Bugün 3 haftalık tatilimin ilk günü. Üzerimde muazzam bir keyif var.

  • ruhen hastayim ben  (23.01.21 17:33:56)
3 gibi uyanıp kahvaltı yaptım. tekel sağolsun biraları gönderdiler. şimdi oyuna giricem arkadaşlarla 5 kişi. şimdlik 10/10 geçiyor. akşama doğru dizi/film işine girmeyi düşünüyorum bakalım.

  • golgi aygıtı  (23.01.21 17:51:13)
Sıkıntıdan ne yapacağımı bilemedim.
Öyle bir geçer zaman ki izliyorum. hiç izlememiştim bu diziyi. sardı. aptal çemile, mal ali kaptan diye geziyorum jfgjdfgj

bir de sözlükte başlıklar arasında geziniyorum.
çok sıkıldım.
  • ananotherlife  (23.01.21 18:06:56)
dün sevgilimden ayrıldım bugün online aldığım derslere girdim sonra aöf derslerini halledeceğim. hiç yürümedim uyandığım gibi aynı oda içinde uzun bir gün...........

  • ala09  (23.01.21 18:58:30)
duyuru chat saolsun yalnızlığımı geciriyor

  • smokee  (23.01.21 20:27:44)
pazartesiye teslim etmem gereken projeyi hafta sonuna bıraktığım için çalışıyorum.
kafamdaki ince hesaplara göre molasız iki saatte bitmesi gerekiyordu ama neremle hesapladıysam 7. saatteyim ve hala bitmedi(:
üzerimdeki stresi de playlist düzenleyerek yok sayıyorum şu an
  • pink cadillac  (23.01.21 20:27:53)
Cuma akşamı, Pazartesi sabaha yetişmesi gereken iş verdiler. Mesai yaptım keyifsizim.

  • jazzabel  (23.01.21 21:07:51)