Ürün puanlama

Yakında aşağıda linkini verdiğim ürünün satışını yapacağız. Siz alır mısınız? Alıcı gözle bakın lütfen ya da ne olmasını istersiniz ?
Yatarak laptop kullanılabilecek bir ürün olacak?
hizliresim.com

Güzel görünüyor ancak üzerine elimi kolumu koyunca ağırlık yüzünden aşağı katacaktır gibi. Yani tek noktadan sıkmak yeterli olmaz gibi bir his uyandırdı

  • kisa  (23.01.21 13:13:36)
@kisa aşağı kayma gibi durum olmayacak .

  • opitseri  (23.01.21 13:16:37)
Bunun daha sağlamları ve fonksiyonluları varken bu basit ahşap ürünü tercih etmezdim.

  • Tochinoshin  (23.01.21 13:30:31)
@tochinosin ürün sağlam olacak. Fonksiyon olarak bir örnek verir misiniz? Bu üründe kahve tutamaci olacak ve fiyat olarak iyi bir fiyat olacak .

  • opitseri  (23.01.21 13:37:20)
Ben kullanamam ama güzel ürün.ek bir fonksiyon olarak üst kısıma portatif bir tablet tutucu eklenirse ilave bir müşteri kitlesi ekler.son dönem çokca gördüğüm sorulardan birisi tableti,telefonu nasıl sabit tutabilirim oluyor.çokca aparat var bununla alakalı ama genelde tabletin ağırlığına dayanamayıp devriliyor.bu ürün hem mukavemet sağlar hem de üzerinde çalışırken dik duruma getirip video görüşmeni yapabilirsin.

  • duptıs  (23.01.21 14:06:45)
yuvarlak veya uzunlamasına delikler ile ısınmaya karşı ufak bir tedbir olabilir.

  • seyduna6687  (23.01.21 14:10:03)
@duptis tablet tutması için bir fonksiyon olabilir hocam.

@seyduna666 mantıklı hocam
  • opitseri  (23.01.21 14:22:23)
5 yil once almistim. kullanmayip pedere verdim. rahle olarak kullaniyor.

  • buenosdias  (23.01.21 14:48:15)
@buenosdias Allah kabul etsin de 5 sene önce korona yoktu . Yatarak kullanılabilecek.

  • opitseri  (23.01.21 15:04:56)
bence bunun renklileri lazım. ben benzer bir şey görmüştüm ofiste ama bu görsel olarak çok açılıp kapanan öğrenci evi masasına benziyor o açıdan ben renk sevmedim. bunun dümdüz gri bir şeyi olsa olabilir dediğiniz gibi kayma olmayacaksa çünkü kayacak devrilecek gibi duruyor 15" için

  • ala09  (23.01.21 15:08:04)
@ala09 renk konusunda göze hoş gelen kahve tonlarıni düşünüyoruz.ogrenci evi gibi düşünmeyin şık bir tasarim olacak.

  • opitseri  (23.01.21 15:47:20)
bilgisayarla ahşabı yakıştıramamamın yanında tasarım olarak çirkin ve kullanım olarak zor-kullanışsız görünüyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (23.01.21 16:07:12)
görseldeki ürün toplama marangoz işi gözüküyor o yüzden pek bir değeri olmaz. ama fonksiyon olarak yatarak laptop kullanmada başka bir ürüne insanlar ihtiyaç duyuyorsa belki anlamlı bir ürün olabilir.

  • ykyt  (23.01.21 16:21:57 ~ 16:22:36)
@ykyt amacımız bu hocam

  • opitseri  (23.01.21 17:15:00)