[]

Şöyle bir ürün yok mu ya? (Lightning kulaklığı pc’de kullanma)

Bir ucuna lightning kulaklığı takayım diğer ucu 3.5 mm jack giriş uyumlu olsun ben de iphone kulaklığını pc’de kullanayım. Milyonlarca dönüştürücü türü var ama bu bildiğiniz yok şaka gibi değil mi? Her sene 50-100 milyon iPhone satılıyor bi Allah’ın kulunun aklına gelmemiş mi şu kulaklığı pc’de kullanmak falan? Çin’de bile bulamadım şaka gibi.

Ben mi yanlış arıyorum nedir?


 
tersi var da dediğin yok. o yüzden 3.5 mm kulaklık kullanıp, lightning dönüştürücü kullanmak daha mantıklı.


  • jelly bear  (23.01.21 11:57:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.