kış lastiği tavsiyesi

okullar kapalı, hanım işe gitmiyor diye kış lastiği almamıştım ama 1 şubat'ta başlıyormuş gitmeye. gittiği yer de sabah saatlerinde buzlanan bir yol. yazlık lastikle gönderemem. kış lastiği şart oldu.

205/55/r16 ölçülerinde hangi kış lastiğini önerirsiniz?

Buzlu yolda kışlık lastik fayda vermez. Çivili lastik veya zincir bakın. İlla lastik dersiniz Nokiandan şaşmamak lazım.

  • dindarpiskopat  (23.01.21 07:03:06)
Petlas tavsiye etmiyorum. Lastikçi ovecektir ama alma. Michelin iyidir.

  • etna  (23.01.21 08:16:45)
kis lastiginde nokian bir numara.
sonra iste michelin, pirelli,continental vs gibi bilindik kaliteli markalar.
petlasa falan ben de bulasmam.
  • cooperr  (23.01.21 08:22:26)
Hankook dynapro hp2 kullanıyorum. Kış değil 4 mevsim. Çok beğendim.
Elbette en iyisi değil ama fiyat performans ürünü diye coknguvendigim birinin tavsiyesi ile aldım

  • kisa  (23.01.21 08:38:07)
Petlas alma +1

Nokian Türkiye distribütörü Continental ile aynı şirket olacakmış sanırım. Yani etrafta daha fazla göreceğiz. Nokian al fiyat daha uygun ve kaliteli.
  • westblack  (23.01.21 09:20:38)
Petlas ile Michelin zaten kıyaslanmaz. Arada uçurum var.
Önemli olan senin bütçen. Para önemli değil dersen Michelin zaten en iyi lastik. Bu ayarda Continental, Pirelli, Bridgestone gibi lastikleri sayabiliriz. Kış lastiğinde Nokian iyi bir marka.

  • himmet dayi  (23.01.21 10:45:24)
Nokian benim manit, memnun bayağı.

  • Hallegadola  (23.01.21 10:55:45)
bridgestone blizzak lm005

  • jelly bear  (23.01.21 10:56:07)
Michelin Alpin al, çok iyi.

  • faati  (23.01.21 14:30:11)
nokian fiyat performans açısından çok çok iyi. 10cm kar -16 derecede uludağa zincirsiz çıktım önden çekişli araçla. çivili lastikleri de var ama türkiye'de bulmak zordur herhalde ve çok ses yapar kar buz yoksa yolda.

  • argent dawn  (23.01.21 15:27:24)