yurt dışı ofisi

yerli pek çok reklam, sosyal medya pazarlama, yapım şirketinin web sitesinde londra, ny, los angeles ofis adresi de yer alıyor.

böyle bir ofis var mı cidden? genel durum nedir yani?

yoksa sadece saygın görünme taktiği mi?

üniversitede çalıştığım şirketin new york 50th avenue'de ofisi olduğu yazıyordu web sitesi ve sosyal medyaya ancak şişli merkez ofis dışında bir şey yoktu.

patrona sordum, ''kim gidip bakacak var mı diye ehehehe'' demişti.
  • ada meltemi  (23.01.21 00:58:47)
Yabancı bir şirketin Türkiye bayisi değillerse ada meltem+1

  • olaylar olaylar  (23.01.21 01:13:06)
benim staj yaptigim bir reklam ajansinin gercekten de hollanda'da da ayagi vardi. hatta ben oraya gecmek istemistim, isler ilerlesin neden olmasin demislerdi. akliniza hemen oyle oo buyuk is dusuncesi gelmesin. burdaki de kucuk bir ajansti, oradaki daha da kucuk.

  • batlegolas  (23.01.21 05:40:41)
eski şirketim kaliforniya'da bir adres satın almıştı.
şu an sitesine girsen orada ofisi var ama hiçbir şey yok.

  • admin  (23.01.21 12:33:02)
Eski çalıştığım şirket de ABD'de bir ayağımız olsun diyerekten California'da bir ufak ofis ve xx llc isimli bir şirket kurdu. Bir ya da iki kişi buldular oradan, fiili olarak bi şey yapılmadı ama sitede havalı duruyordu evet.

  • chicha_v2  (23.01.21 22:03:29)