final günü ve aynı saate denk gelmiş vize görüşmesi ( yardım) ?

4 haziran günü 10:00 da finalim var. gerizekalı danışmanlık şirketim bana sormadan aynı gün, saat 9:00 a vize görüşmesi almış. bu tarihi değiştirmek istediğimde en erken haziran sonuna randevu veriliyor.ve bu da kesinlikle bana uygun değil.şimdi size soruyorum ne yapmalıyım ne etmeliyim? nasıl olur da ikisini birden aradan çıkarırım ? konsolosluk istinye de benim okulumsa anadolu yakasında.

Amerika ise değiştirilmesi biraz zor vize görüşmesinin :(

  • turcopolis  (20.05.10 09:58:22)
boşver finali yaa büt varsa büte girersin, yoksa da seneye geçersin.

  • let the game begin  (20.05.10 10:08:42)
peki ne bileyim, sabahtan gidip numara alsam sonra sınav bitince gitsem. hani biraz geç kalsam da, derdimi anlatsam hiç bir faydası olmaz mı acep ? bu arada büt sınavı yok. ve aldığım ders ön koşul niteliğinde. yaninotlarım iyiyken finale girmeyip kalırsam, okulum 1 sene uzuyor tam.

  • antisilencee  (20.05.10 10:10:19 ~ 10:11:19)
mazeret sınavı falan yok mu? bi hocayla konuşsanız..

  • orange coffee  (20.05.10 10:13:35)
sabah erkenden cikip rapor alin bi gunlugune, vize gorusmesine gidin, ordan cikip hocanin yanina gidin, sabah karin agrisiyla hastahaneye zor yeti$tiginizi soyleyin, apar topar geldigine ikna edin. insafliysa aranizda kalmasi sartiyla hemen sinavi orda yapabilir, degilse de raporunuz var kapi gibi, ba$ka bi tarihte sinav olursunuz.
ama hocadan oncesinde izin isterseniz, rapor olayinin cakma oldugunu anlayip i$i yoku$a surebilir. bizim bi arkada$ uyuyakalmi$ti, uyanip hemen rapor almaya gitti, sorun cikmadi.

  • chieko  (20.05.10 19:14:22)