vrf klima markaları

Merhabalar,

Vrf klima almayı düşünüyoruz. 3 firmadan teklif aldık. Birinci firmanın adı York marka vrf klima. Bu klima fiyat teklifi uygun geldi bize. İkinci firma Midea. Bu firma da uygun teklif verdi. Üçüncü firma ise Arçelik vrf. Arçelik vrf klima için yüzde 30 daha pahalı fiyat verdi. Siz olsaydınız hangi firmadan alırdınız ürünü? Açıkcası york ve midea markalarını daha önce hiç duymadım, görmedim. Arçelik bana daha yakın geliyor. Hem firma kurumsal hemde servis anlamında kaliteli gibi duruyor. Siz daha önce hangi marka vrf klima kullandınız? Fikirleriniz nelerdir?

York da midea da iyidir. Arçelik i 3. sıraya atarım

  • renegade  (21.01.21 23:01:23)
bizim evde mitsubishi vrf var. 12 senelik falan. hiç sıkıntı olmadı. aslında sizin için önemli olan borulamanın düzgün yapılması, dış ünitelerin yerlerinin iyi seçilmesi vb. gerisi zaten garanti kapsamında bozulursa değiştirecekler falan.

  • malheiros  (21.01.21 23:12:20)
bu tür konularda uzman ve danışmanlık aldığımız firma binamızı yaparken bize mitsubishi ya da daikin marka vrf önermişti. biz fiyat avantajı olduğu için daikin aldık 6. senemiz ne ana ünite ne de odalardaki cihazlarda en ufak bir sorun olmadı.

  • delidir yakalayin  (22.01.21 00:34:18)