Bisikletçiler sizlere sorum var

Merhaba. Carraro f022 kullanıyorum bisikletimi bisikletçiye götürüp 150 lira gibi genel bakım vs masrafı vermek istemiyorum..

Bana önerebileceğiniz bisilet bakımı ile alakalı neler var ?
Örneğin bisiklet temizleme sıvısı, bisiklet yağı vs.. bunlar hakkında marka link bilgi vs alabilirsem çok sevinirim..

150 liraya bisiklet alınır yahu. getir ben 50 liraya yağlarım.

  • mustklc  (21.01.21 17:05:31)
150 TL'ye genel bakım yerine yağ, sünger, pompa, biraz mazot, btwin'den çoklu alyan seti vs. gibi senin sorununu çözecek şeyler temin edebilirsin. temizleme sıvısı filan gereksiz bence.

ayrıca zincir temizleme aparatı da parasına kesinlikle değer. decathlon'dakiler hem uygun hem de iyi iş görüyor.
  • filteria  (21.01.21 18:04:17 ~ 18:06:43)
@filteria çok merak ettim zincir temizleme aparatını gidip bakıcam oglen saol

@konetsu söylediklerin tecrübe istiyor bir bakayım ben neler yapabiliyorum :) ama hakkaten bisiklet tamircisi nazı çekmemek kendi işini yapabilmek iyi olurdu o işlere bi bakayım ben.

@must Antalyadaysan getireyim ^^
  • denizmaniaherif  (22.01.21 10:27:38)