[]

Bu kazada kim kusurlu?

Sanayi sitesi içinde dört yolda resimdeki gibi bir kaza oldu.
Sağdakinin geçiş üstünlüğü var fakat biz geçerken sağ taraftan hızla bize çarptı.

100de 100 biz kusurlu çıktık. İtiraz etmeli miyiz?

 
Sanirim tek sansiniz, sizin o yokken giris yaptiginiz yönünde savunmayla olur. Ama bunun gerceklesmesi de ancak gizin yürüme hizinda ilerlemenizle mümkün.

Bence itirazlik pek bir sey yok.
  • VIPCH  (21.01.21 13:37:12) 
Kontrolsüz kavşak ise sağdan gelenin geçiş üstünlüğü var. Bence de %100 siz kusurlusunuz.


  • himmet dayi  (21.01.21 13:38:26) 
Karşı tarafa kaç kusur vermiş?


  • malheiros  (21.01.21 13:47:48) 
trafik ışığı veya yol ver/dur tabelası gibi unsurlar yok ise yol sağdan gelen aracın. buna itiraz edecek bir şey yok.


  • helenart  (21.01.21 13:52:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.