[]

epic games ve steam'deki oyunları internetsiz oynamak mümkün mü?

epic games'den fm2020'yi açtım bağlanamayınca açılmadı oyun. steam'den bi oyunu açtım offline mode'da aç seçeneği çıktı ve oyun açıldı. bu oyunlarla mı alakalı yoksa epic games ve steam'le mi alakalı? epic games oyununu internetsiz oynamamın imkanı yok mu?
 
(bkz: drm)

epic ve steam games'ten kaynaklaniyor bu.
  • baldur2  (21.01.21 11:34:15) 
Epic ve steam'den kaynaklanmıyor. Epic'te de steam'de de offline mod var.

FM2020 gibi bazı oyunlarda ek DRM var (Denuvo mesela FM için), ara sıra online çalıştırıp "aktive ediyor" diye düşünün. Bir kere çalıştırıp çıkarsanız ekran kartı ya da windows falan güncelleyene kadar sorun çıkarmaz.

Geçici olarak telefonu bağlayıp çalıştırıp bağlantıyı kesebilirsiniz. 15 saniye sürmez.
  • aguen  (21.01.21 14:50:59) 
Epic games üyeliğini facebook, google gibi başka siteleri linkleyerek mi aldınız? Ben de uygulamaya çevrimdışı giremiyorum. Üyeliği google hesabı üzerinden almıştım sanırım bu yüzden.


  • kedikumunaiseyenadam  (21.01.21 14:56:35) 
herhangi başka bir yerdeki hesabım üzerinden bağlayarak hesap oluşturmamıştım.


  • duyuru  (21.01.21 15:53:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.