Twitter hesabıma erişemiyorum

Gerekli kimlik doğrulamalarını yapabilirim fakat destekten dönüş alamıyorum. Sorunum şu şekilde: Twitter hesabımın şifresini bilmeme rağmen hesaba giriş yaptığımda karşıma “hesabını güvende tutmamıza yardımcı ol” şeklinde bir başlıkla beraber, Twitter hesabım ile ilişkilendirilmiş e-posta adresimi girmemi ve kimliğimi doğrulamak istiyor “şifreli bir şekilde birkaç harfini vermiş e-posta adresinin” fakat bende bu e-posta adresi bulunmamakta. Dediğim gibi gerekli kimlik doğrulamalarını yapabilirim.

ben de aynı sekilde sorun yaşadım. hesabınıza ulaşamazsınız üzgünüz dediler. ben de şunu sorayım iki ayrı telefondan den giriş yapıyor muydunuz? benim böyle bir durumum vardı da buna bağlamıştım.

  • ala09  (21.01.21 00:16:54)
Hesabınız 1 gün boyunca kısıtlandı dedi sonra ben çıkış yaptım kısıt süresi bitince tekrar girmek istedim bu saçmalık çıktı. Hayır ben kaydolduğum e postayı hatırlamak zorunda mıyım. İyice saçmaladılar yani umarım kapatılır da görür gününü

  • ir mania  (21.01.21 00:19:52)