Link icin yukari kaydirinci tayfa tahmini ne kadar kazaniyordur?

Bir kac tane guzel kiz var instagramdan takip ediyorum. gunde 50 defa link paylasiyorlar. Yok evde bos otururken size link yaptim, vay efendim corap linki istediniz asagiya birakiyorum. kimsenin istedigini de dusunmuyorum da.
Neyse kazanc olarak 3-5 kurus mu yoksa 3-5 bin mi kazaniyorlar?

3-5 bin belki daha az, milyonluk hesapsa 10u buluyordur

  • olaylar olaylar  (20.01.21 23:13:41)
satış sayısı+ takipçi sayısına yani o postun görüntülenme, tıklanma sayısına göre hesap değişir. 6k takipçili ile 100k takipçili farklı yani kesin fiyat veremeyiz

  • ala09  (21.01.21 00:18:33)
linkler için trendyol ve benzeri sitelerle affiliate anlaşması yapıyorlar. artı olarak bazı markalar sadece o ürün tanıtılsın ya da orada görünsün diye de ekstra para veriyor. atıyorum bi story'de 2 saniye aa bunu yollamışlar süper teşekkür ederim rahmi markası demek için de birkaç bin tl alan tipler var. yani hayatını idame ettirebileceğin paralar dönüyor.

  • roket adam  (21.01.21 00:30:03)