TV box mu dijital uydu alıcısı mı?

arkadaşlar merhaba akılsız bir televizyonum var buna TV box mu yoksa dijital uydu alıcısı mı alsam daha iyi olur? Amacım netflix youtube yerli ve yabancı tüm tv kanallarını izlemek. neyi önerirsiniz?

tv box tavsiye ederim aldım ben de memnunum baya, netflix niyetiniz varsa ismi bilinmeyen çin markaları değil netflix sertifikası olan xiaomi box falan bakın yoksa hd ve fullhd izleyemezsiniz

  • nahtoderfahrung  (20.01.21 21:39:24 ~ 21:39:49)
apple ekosistemindeyseniz apple tv, değilseniz xiaomi mi box.

  • orient blue  (20.01.21 21:53:22)
Biz evde yüzde doksan tvbox yüzde 10 uydu izliyorduk.2 ay önce uydu alıcı bozuldu.Valla canım hiç almak istemiyor uydu alıcıyı.Akşamları 18:00-20:00 arası sadece haber izlemek için kullanıyoduk zaten.Onu da mibox üzerinden youtubedan ve çakma bi ip tv uygulaması üzerinden bedava yerli yabancı kanalları yayınlayan bi uygulama ile çözdüm.Tabi çok sık kanal değişiminde uydunun tadını vermiyor.
Özetle Mibox diyorum.

  • arenas  (20.01.21 23:03:10)
@orient blue'nun dedigi gibi apple varsa apple tv alin direkt. ben mi box almistim kendi basina muthis alet ama apple ile chromecast cok ugrastiriyor. keske apple tv alsaydim diyorum.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (21.01.21 10:10:16)
xiaomi box alan arkadaşımda 2. ay da ekrana görüntü vermeme işlemi olmuştu..

sinir bozucuydu.. açtık kapattık düzelmedi..

anladık ki o gün öyle istemişti mi box..

yüzde 95 uyumlu diyebilirim..

fena değildi..
  • hunharca ben  (21.01.21 11:09:27)
apple tv 4k aldım arkadaşlar teşekkürler. şimdi bir de 4K televizyon önerilerinizi bekliyorum. tabi smart olmasına gerek kalmadı en az 43 ekran apple tv 4K yı sömürebilecek bir tv olsa yeter

  • kelepir  (30.01.21 13:49:10)