sigara - duman

sigaramı yaktım, sonra da büyükçene bir kavanazo yüzüme bastırdım ve sigaramı içtim diyelim ki. nolur? olur mu bu? birisi denesin ve ölmezse bana cevap versin de ben de deneyeyim.

mercis.

çok güzel olur

  • kedislike  (20.05.10 01:37:58)
içebilmek için kavanozu suratından çekmelisin olduki sigara ağızındayken kavanosu bastın ikinci üçüncü dumandan sonra o sigara oksijensizlikten söner. diyelim sönmedi sigarayı içtin, bi sigara hemen hemen 4 dakikada içilir kavanoz suratında 4 dakika kalırsa sen oksijensizlikten ölürsün. hem zaten sigara içmek öldürür değil mi ama...

  • pekala  (20.05.10 01:47:48)
güzel mantıklı şeyler söylüyorsunuz, aferin size.
biri denese ya şunu.

  • yasakani  (20.05.10 01:55:42)
kardeş, deneyenler cevap vermiyor, muhtemelen ölmüşler, sen de deneme bence

  • obez kirpi george  (20.05.10 02:40:17)
güzel cevap ama "kardeş" hitabı olmamış. o ne öyle!

kardeş, istersen şöyle yapalım:?:

sen dene şimdi.
10 dakka sonra bildir bize durumu.
10 dk sonra bişey yazmazsan helvan benden olur.
  • yasakani  (20.05.10 02:44:54)
baktım, evdeki tüm büyük kavanozların içinde salamura yaprak var, turşu var.

  • obez kirpi george  (20.05.10 03:15:20)
akvaryum varsa evde, içindeki her şeyi klozete boşaltın.
sonra da kavanoz yerine akvaryumla deneyin.

  • yasakani  (20.05.10 03:26:00)
denedim, yüzde yüz çalışıyor, bütün arkadaşlarımı davet ettim.

  • obez kirpi george  (20.05.10 03:55:04)
ellerine saglik hafiz, ibretlik bir paylaşım.

  • fdegir  (20.05.10 15:40:37)