[]

başka bankadaki hesabıma fast yapmak

mesai saatleri dışında başka bankadaki hesabıma fast yapmayı denedim ama beceremedim ya, "para göndermek istediğin hesap, şu anki hesabın" hatası veriyor.

bunu deneyen/yapan var mı?


 
şöyle yapabilirsin.

bi ibanına telefonunu, diğer ibanına tcni ya da e-mailini tanımlarsan olabilir.

göndermek istediğin ibana kolay adres tanımlanmış olması gerek.
  • jelly bear  (20.01.21 14:04:16) 
bu olay bu kadar çetrefilli olmaması lazım ama ya. bence zamanla geliştirirler bunu. bu da ihtiyaç çünkü, insanlar kendi hesapları arasında da para gönderiyor.


  • ahm1  (20.01.21 14:06:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.