[]

Bacakta ağrı

Birkaç gündür özellikle hareketsiz kalınca (yani çoğunlukla gece) kendini hissettiren bir ağri var üst bacağımda. Dayanılmaz değil ama kendini hissettiriyor, biraz hareket ettirince, bacağımı esnetince, yatakta pozisyon değiştirince geçiyor. Hep aynı yerde.

Bana kas ağrısı gibi geliyor ama pcos için doğum kontrol hapı kullanıyorum uzun yıllardır ve birkaç yerde pıhtı atma ihtimalini arttırdığı yazıyordu, pıhtı atan kişiler de bir bacak ağrısından bahsediyor ama şiddetli diyorlar. Bilmiyorum evham mı yaptım, öyle bir şey olsa harekete bağlı geçmez sanki ağrı? Yoga yapıyorum evde, kası incitmiş de olabilirim istemeden.

Fikri olan var mıdır? Bunun için hangi bölüme gidilir?

 
Bir genel cerraha gidip renkli doppler isteyin.


  • deer hunter  (20.01.21 11:55:52) 
Bacak ağrınız corona bile çıkabilir.
Bkz. ben.
Geçmiş olsun ama bir uzmana gidin derim 5 gün boyunca geçmezse.
  • denizmaniaherif  (20.01.21 12:15:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.