Dubleks Dairenin Üst Katına Ayrı İnternet Hatti Bağlatmak?

Selamlar

Dubleks dairenin alt katına abonelik aldik ancak ust kata ayrı bir bagimsiz TTNET abonelik almak istiyoruz

Turk telekomu aradigimizda bu adreste zaten internet aboneligi var gibi bir cevap aliyoruz

Bu işin oluru var mi? Yontemi nedir?

Bina girisinden ayri bir telefon kablosu var mi yok mu
Bos port var mi vs emin degilm
Turk tekekom direkt yokus yaptigi icin daha o asamaya gelemedik :/
eger Turk telekomla kesin olmuyosa farkli servis saglayiciya da acigim ama oncelik ttnet

tavsiyem, sizin mahalleye sürekli gelen türk telekom ekibi vardır, dobloyla gezenler hani. onların numarası ya apartman görevlinizde veya mahalledeki esnafta falan vardır. direkt onu arayın ve sorun. o hem apartmanın durumu bilir, hem de oluru varsa nasıl yapılacağını anlatır. ama sorunuza cevap: evet birden fazla abonelik alabilirsiniz. bizim evimizde var ve mesela şirketler (yani normal apartman dairesinde ikame olan şirketlerden bahsediyorum) 2 internet, 4 telefon vb. alabiliyorlar. elbette ekstra kablolama falan olması gerekebiliyor...

  • malheiros  (20.01.21 00:11:50 ~ 00:12:41)
kablonet altyapısı varsa kablonet bağlayabilirsiniz, onun altyapısı farklı oluyor türk telekom'dan.

  • king lizard  (20.01.21 00:32:22)
farklı bir iss ile konuşun onlara şu anki aboneliğimi iptal etmeden yeni bir abonelik almak istiyorum diyin.

  • golgi aygıtı  (20.01.21 09:23:43)
bu adreste zaten internet aboneliği var demeleri ilginç. eve olmasa da, ofise iki ayrı internet bağlattık türk telekom'dan. problem çıkartmadılar.

  • co2s2  (20.01.21 11:01:09)
Üst kattaki telefon prizleri alt kattakiyle paralel mi? Yoksa bina girişine kadar ayrı bir hattı var mı önce bunu tespit edin.

Eğer yoksa komple hat çekilmeli çünkü, bağlantı işi kolay. Aradığınız MH ezber cevap vermiş ekrana bakıp, aynı adrese birden fazla telefon ve internet bağlanamaya engel bir durum yok teknik olarak.
  • John Bloor  (20.01.21 11:26:07)