[]

Fifa 19 Ea hesap ekleme problemi

Selamlar, ps4 de fifa 19 oynarken fut takımım vardı, xbox'da bu fut takımı ile oynayabilir miyim? Fifa 19 indirdim ama arkadaşımın ea hesabına bağlanıyor direkt.
Xbox arkadaşımın. 
XBox mantığını bilmiyorum ama yeni kullanıcı oluşturup o kullanıcı ile oturum açarak FIFA'yı açman ve fifa içinden kendi EA hesabınla oturum açman lazım.

Diğer bir seçenek de EA hesabını arkadaşının XBox hesabıyla eşleştirmen lazım EA üzerinden.
  • himmet dayi  (19.01.21 16:50:01) 
Maalesef konsol değişiminde EA hesabınızla giriş yapmanız bir çözüm değil. FUT kadronuzu PlayStation'dan Xbox'a taşıyamazsınız.


  • ultranil07  (19.01.21 17:03:18) 
atari'de mario oynarken topladığın coin'leri de harcamadıysan toty zamanı paket açmada kullanabiliyorsun ama xbox tarafı için emin değilim.

Abi konsollar arası nasıl aktarım olsun :)
  • tsubasa  (19.01.21 17:11:32) 
@ultranil07 haklı. ben onu unuttum. ps ve xbox pazarları farklı. bir takımı ps'te kurup xbox'a alamazsın.

@tsubasa

abi her oyun için geçerli değil o. GTA V'i her platformda oynayabiliyorsun. İlerlemen tüm platformlarda devam ediyor.
  • himmet dayi  (19.01.21 20:53:00 ~ 20:54:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.