[]

Araç içi ısıtıcısı

Merhabalar,

Aracımın ısıtmasında problem oldugu için aşağıdaki ürünü almak istiyorum. ( soguk havayı içeri veriyor )
genelde puanlamalara bakıyorum ve ortalam 2-3 yıldız arasında. Başka da bir parça bulamadığım için bu ürüne kaldım gibi. Sizce sipariş edeyim mi? faydalı olur mu?

tesekkurler..

urun.n11.com

 
urun.n11.com

burada aynısı var ve yorumları berbat. 5 yıldız veren biri "ısıtma ve soğutma" demiş. Buradan yorumun fake olduğunu anlıyoruz. İçinde sadece rezistans olan bir şeyi soğutma ihtimali yok zaten.

Bence çok afedersin bi b*ka yaramaz bu ürün. Parana yazık.

Aracın kaloriferi tamir olmuyor mu? Yeni bir şey ise aracın suyunu kontrol edin. Devirdaim suyu azsa ısıtamıyor olabilir.
  • himmet dayi  (19.01.21 16:23:05) 
o ürün en fazla buğu falan çözer. araç ne bilmiyorum ama Webasto türevlerine bakabilirsin. en iyisi bir şekilde tamir ettirmek olur tabi.


  • scudman1  (19.01.21 16:43:18) 
Aracının ısıtma sorununu çözmek çok zor değildir, soğutma desen zor bir modelse parça bulunamayabilir vs ama ısıtma basit bir mantık.

Araç modelin nedir ve ısıtma sorunun nedir?
  • John Bloor  (19.01.21 17:15:45) 
bu alet seni ısıtamaz, çakmaklıktan çekeceği maksimum 10 amper 120 watt eder. onu da zaten çok uzun süre çekemezsin çakmaklık soketin yanar.

motorun ürettiği ısı enerjisi yanında bunun üreteceği yüzde biri falandır. soğuk üflüyorsa ya petek tıkanmış ya da klape motoru bozulmuştur. bir saatlik iş.
  • orpheus  (19.01.21 22:43:36) 
kalorifer ısıtmıyorsa motor yağ soğutucusunun tıkanmasından da yapar. böyle yan ürünlere dalmayın. yetkili servise gidin.


  • rain when i die  (19.01.21 23:23:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.