Hotmail hesabıma gelen mailler iphone'a çift geliyor

Merhabalar, bir süredir bu sorunla uğraşıyorum. Başta mail uygulamasından sandım spark'a geçtim ama onunla ilgili değilmiş. Hotmail hesabım pc'de posta uygulamasında kurulu aynı zamanda da telefonumda kurulu. Gelen maillerin hepsi çifter çifter geliyor. Nasıl önleyebilirim?

başka bir mail adresiniz var mı? mesela gmail? acaba gmail içinden o hotmail'i de alması için bir ayar yapmış olabilir misiniz? (böyle bir ayar var)

ya da hotmail'den bütün mail'leri diğer emaiinize göndermesi için bir kural oluşturmuş olabilir misiniZ?
  • co2s2  (19.01.21 13:58:19)
Hem outlook hemde hotmail olarak kurulmuştur,birisini sil

  • duptıs  (19.01.21 14:18:22)
@co2s2 Hayır herhangi bir kural oluşturmadım. O ayara nereden bakabilirim, ben yapmadım ama yine de kontrol edeyim.

@duptıs outlook ve hotmail derken? Telefonda 2 adet mail kurulu birisi gmail birisi hotmail. 1 mail 2 kere kurulu değil.
  • six packsiz  (19.01.21 15:26:26)
Bu arada sadece telefonda böyle. Tarayıcı ya da pc'de değil.
Ios kendi mail uygulaması ve spark ile denedim ikisi de aynı.

  • six packsiz  (19.01.21 15:28:22)
Sanırım androidde kullanırken gmail'in gmailify servisini aktif etmişim. O yüzden açık olarak görünmese de gmailde de açıkmış hotmail hesabım. Kaldırarak sorunumu çözdüm.

  • six packsiz  (19.01.21 16:28:02)