[]

Ehliyet kursu fiyatı

2021 yılı için ehliyet kursu fiyatları hakkında bilgisi olan var mı? Şehre göre değişebilir tabii ki ama ortalama bir fiyat söylenebilir diye düşünüyorum. Yakın zamanda ehliyet alan varsa ehliyet alma masrafınız ne kadar olmuştu? Teşekkür ederim.
 
Taban fiyat uygulaması getirildi zaten. Ücretler aynı oluyor. Kasım sonu 1900 TL ödedim kursa. 90 TL teorik sınav ücreti. 130 TL direksiyon sınavı. Harç ücreti de 900küsür TL.


  • elorelia  (18.01.21 21:37:49) 
Geçtigimiz sene ben harca 900 küsur para ödemiştim. 1000'e yakın bir küsurdu bu arada. Şimdi 1000 olmuştur. Kurslar zaten birbirine yakın ücrette oluyor hemen hemen. Bir 3000 lira tutar gibi.


  • ravenclaw  (18.01.21 21:57:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.