[]

Uydu alıcısı tavsiyesi

10 yıllık d smart kutusu bozuldu ya da artık üye olmadığım için merkezden kapattılar bilemiyorum, uydu alıcısı çalışmıyor. Nette bi baktım da artık minicik olanları çıkmış. Hd, kaliteli ve nispeten ucuz bi marka model önerebilecek birileri var mı acaba? Çatıdan ortak uydu anteni kullanıyoruz binada. Teşekkürler.
 
next almıştım ben geçen yıl gayet iyi çalışıyor. usb ile wifi zımbırtısı takılıp youtube falan da izleniyormuş hatta ama hiç denemedim. 90 lira civarına almıştım mor bir şeydi. ufacık birşey zaten. kutudan çift taraflı bant çıkmıştı tvnin arkasına görünmeyecek şekilde yapıştırmıştım. kanal geçişleri falan fena değildi. next al geç. fiyat olarak da 120 lirayı aşma bence. çin malı şeyler var 50-60 liraya ama onlar çabuk bozuluyor sanırım.

www.hepsiburada.com

aldığım ürün buydu ama çok pahalanmış. Ucuz olanı kanky diye bir şey satılıyor şu an baktığımda. youtube'da inceleme videoları kesin vardır. Bakıp alabilirsiniz. Ben öyle yapmıştım kendime alırken.
  • westblack  (18.01.21 21:24:29 ~ 21:26:56) 
  • gkhncnzdgn  (18.01.21 21:27:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.