endoskopi kamerası ile sümük temizleme gerçekten kötü bir fikir mi

baya orjinal bir duyuru olacak.

1-2 yıl önce burun ameliyatı oldum. nefes almam düzelsin diye. düzeldi düzelmesine ancak bu ameliyattan sonra burnumun derinliklerinde sümük birikmeye başladı. öyle bir birikme ki çıkarana kadar nefes alma kalitemi gerçekten etkiliyor.

www.amazon.com

şu 5.5 mm diyor burnuma sığar mı bilmiyorum. bununla burnumu karıştırsam beynimi çıkartmadan nasıl olur.

bunu burnunuzun içine sokamazsınız en fazla ucu biraz girer parmağını sokunca zaten 1 santimden sonra bir ince kanal var ordan geçmez yani bunu mantık çerçevesi dışında teknik olarak cevapladım.

burun duşu var eczanelerde kit halinde satılıyor sıcak suyla bi delikten sokup öbür delikten sümkürerek bunu çözersiniz bence.
  • nahtoderfahrung  (18.01.21 16:17:13 ~ 16:17:17)
Sinus rinse kit +1

  • John Bloor  (18.01.21 16:19:26)
Bebeklerin sümüğünü temizlemek için pompa gibi minik bir alet var. Çekme yöntemiyle temizliyor sanırım, belki o işe yarayabilir

  • cometome  (18.01.21 17:14:04)