[]

Sıfırdan Almanca Öğrenimi için Ders bazında öğreten siteler hangileri?

Merhabalar

Hali hazırda doulingo ve memrise üzerinden çalışıyorum, fakat temelden ders-ders öğretebilecek bir site de arıyorum.

Bazı youtube hesaplarına da baktım ama hem ders ders, hem de video ile öğrenme konusunda pek iyi değilim, o yüzden metinsel öğrenme için kaynak arıyorum.

Var mı fikri olan?

Not: İngilizcem iyi seviyededir.

 
set halinde ders kitaplarından bulun hangi seviyeye gelmek istiyorsanız, onları ozalitçide çıktı alıp ordan ilerleyin bence. almanca eğitimi almış biri olarak tavsiyem budur. ses cdlerini falan da bulursan kıyak olur.

googleda örneğin netzwerk vk diye arama yaparsanız bir şeyler çıkar belki :)
  • nahtoderfahrung  (18.01.21 16:08:59 ~ 16:12:27) 
doulingo kelime öğrenmek için iyi ama çok alakasız kalıplarla öğretiyor bence
(benim iyidir Almancam, kızım duolingo kullanırken fark ettim)

  • SiyamkedisiZorro  (18.01.21 17:27:16) 
Goethe Institut ta Netzwerk üzerinden öğrendik geçen yıl.İyi kaynak bence.
Düşünürseniz elimde Netzwerk A1.1-1.2 orjinal kitap/cd ve dvd leri mevcut.

  • arenas  (18.01.21 18:55:02) 
vhs lernportal


  • themeursault  (19.01.21 12:05:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.