[]

Oda kokusu

Ürünlerinden memnun kaldığınız oda kokusu markası var mı? Sprey olursa daha iyi olur. Okyanus kokusu arıyorum ama memnun kaldığınız kokular varsa da söyleyebilirsiniz. Teşekkür ederim.
 
Fenreze - lavanta. Herkes beğeniyor.


  • ruhen hastayim ben  (18.01.21 15:08:23 ~ 15:08:37) 
chakra genelde beğeniliyor kullanmadım ama yorumlar güzeldi


  • ala09  (18.01.21 20:30:31) 
febreze okyanus esintisi güzel.

english home'un da vardı güzel kokulu bir oda kokusu ama sprey değil, sıvı şekilde.
yeriniz varsa o da fresh bir koku
  • ananotherlife  (19.01.21 13:44:26) 
english home - beyaz çiçekler ve pure favorim oldu. spreyi de var diye biliyorum ama benim kullandığım koku çubukları şeklinde.


  • amelie poulain  (19.01.21 14:14:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.