[]

sahibinden.com alışveriş

merhaba,

farklı şehirden bir satıcıdan bir ürün almak istiyorum 1500 TL ürün fiyatı. Get isimli bir kolaylığı var sahibinden.com'un lakin o şekilde olduğunda fiyat 1700 TL oluyor. satıcı olan kişi adliyede çalıştığını söyledi ve adalet bakanlığına bağlı kimlik kartının fotoğrafını gönderdi whatsapp'den.

alışverişi gerçekleştirsem güvenli olur mu sizce?

 
Ben almam ama karışmak istemem


  • Kahir ekseriyet  (17.01.21 19:30:39) 
Ürün çok mu ucuz normale göre? Öyle inanılmaz bir fark yoksa fiyat açısından ben alırdım, aldım da. Biraz şans işi sanırım dolandırılmak.


  • aslil  (17.01.21 19:33:50) 
adliyedeki memur çok mu güvenilir? Bu tür şeylerde neyin kanıt sayılmayacağını bildiği için daha iyi dolandırıyor bile olabilir, veya orada çalışmıyor olabilir.

Belki tertemiz biridir ama bu çalıştığı yerden konumdan bağımsız bişey ve şans. Ben güvenmezdim.

Sen havale yaptıktan sonra o bir gün geç gönderse bile stres olacaksın.
  • rodriguez2  (17.01.21 19:34:17 ~ 19:35:17) 
Minicik bir önerim olacak, gezenadam'ı kullanın. 0 risk 1500'ün üzerine hizmet bedeli ödersiniz ama sizin için ürünü kontrol edip , satın alıp , kargoluyor. 1 kez kullanmak istedim 8000 tl dolandırılmaktan bedava kurtuldum. Bence deneyin


  • synax  (17.01.21 19:35:28) 
Adliye çalışanlarının gerçek güncel kimliğinin nasıl olduğunu biliyor musunuz? Yoksa sahte bir kimlik hazırlanmış olabilir. Sicil numarasından hafta içi sorgulatabilirim gerçekten öyle biri olup olmadığını.


  • infernalcadre  (17.01.21 19:54:13) 
şehir neresi mesela-burada o şehirde yaşayan bir arkadaş belki yardımcı olmak ister.


  • jamswety  (17.01.21 19:58:34) 
Get ile almanızı öneririm.
Satın aldığınız şeyi 3 gün kullanıp öyle onay verebiliyorsunuz.Belki de alacağınız şey bir görüşte defosu anlaşılamayacak bişeydir,birkaç kez kullanmak gerekir.
Ayrıca sahibinden de her ürün grubunun farklı oranda Get komisyonu oluyor,200lira biraz fazla bir fark olarak geldi bana.Mesela elektronikte %9 dur.
  • arenas  (17.01.21 20:27:54) 
banada geçen gün thy kimliğini gösterip parfum satmaya çalışan bir pilot denk geldi. çok ucuza şahane parfümler aldım.


  • paudi  (18.01.21 00:52:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.