[]

Xbox için gamepass kampanyası

Selamlar, online oyunda oynamak için gamepass alacağım ilk defa, şu an bir kampanya vs var mı? Nasıl uygun fiyata alınabilir acaba?
 
Donanımhaber forumlarında söylüyorlardı sanırım, 1 yıllık live gold 180 lira telefonla xbox müşteri hizmetlerini arayınca. Bunu isteğinize göre( 3 yıllık alanlar vardı) satın alıp ardından 1 aylık 45 liraya xbox game pass ultimate alınca toplam 37 aylık gamepass ultimate sahibi oluyordunuz. Siz bir araştırın. Daha önce gamepass almamış olma şartı vardı galiba.


  • bahoho  (16.01.21 16:16:31) 
cepteteb xbox satın alımları için 15 tl indirim veriyor. aylık ekstre harcamanızı 500tl olması şartı var.

www.cepteteb.com.tr
  • kurmalifare  (16.01.21 21:12:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.