Akaryakıt uygulaması

Telefonunuzda kullandığınız ve memnun kaldığınız akaryakıt ve diğer giderleri girip arabanın size yıllık ve aylık olarak ne kadara mal olduğunu gösteren bir uygulama var mı? iOS için.

bunu her sefernde bir uygulamaya veri girerek takip etmektense araca yaptığım tüm harcamaları(vergi, yakıt, bakım, aksesuar) ayrı bir kartla yapıyorum. banka benim yerime bu datayı tutmuş oluyor.

  • sinek kral  (16.01.21 15:01:52 ~ 15:02:24)
  • zoghurt  (16.01.21 15:06:05)
@sinekkral hocam araba için yeni kredi kartı veya hesap açmaktansa bi tıkla telefonuma indirdiğim uygulamadan yapmayı, onun aylık yıllık maliyeti hesaplamasını tercih ederim. ayrıca park ücreti, ıvır zıvır gibi şeyleri bazen nakit olarak ödüyorum. tercih meselesi tabii, iki kart sahibi olunca yapılabilirliği var, neden olmasın.

@zoghurt bunu kullanıyordum ama uygulama açılmıyor artık. son zamanlarda hoşuma gitmemeye başlamıştı zaten.
  • olutaklidi  (16.01.21 17:09:08 ~ 17:10:14)
giderimvar uygulamasini kullaniyorum genel gelir/gider hesaplamalari icin memnunum

  • tahtakafa  (16.01.21 18:21:42)
Android için fuelio var, iosta da var mı bilmiyorum.

  • inheritance  (17.01.21 10:01:49)