Pandemi dönemi sosyalleşmek

Merhaba arkadaşlar,

eminim ki benim gibi düşünen, hisseden pek çok kişi vardır. Son zamanlarda içinde bulunduğumuz durumun da etkisiyle ne sosyalleşebiliyoruz ne sevdiklerimizle ne arkadaşlarımızla görüşebiliyoruz. Giderek büyüyor gibi hissediyorum yalnızlığımız, yalnızlığım. Yeni insanlar tanımak, farklı hayatlarda ortak paydalar yakalamak, sohbet muhabbet etmek ihtiyacı duyuyorum çok yoğun bir şekilde. Neler yapıyorsunuz? Nasıl başarıyorsunuz bunu? Kimseyle durup dururken muhabbet kurulmuyor, e evdeyken de pek sosyalleşilemiyor malumunuz. Nedir önerileriniz, sizler nereden nasıl tanışıp muhabbet ediyorsunuz?

NOT: tinder gibi uygulamalar kullanan birisi değilim, pek sıcak da bakmıyorum.

sözlük hesabın var mı? 2020'nin en popüler başlıklarından olmuş dertleşecek veritabanı, kim bilir ne sosyallik dönmüştür oradan...

  • Jux  (14.01.21 22:57:39)
tinder kullanmam diyosun buraya yazı yazmaca interneti bırak o zaman çık sokağa ben her gün her an biriyle tanışabiliyorum hala. merhaba diceksin konuşcaksın

  • kushkush  (15.01.21 05:23:37)
online eğitim ve söyleşilerden (sinema, edebiyat, arkeoloji, gezi gibi ilgi alanlarımda) çok kafa dengi arkadaşlar edindim. mevcut arkadaşlarıma ilaveten yeni kişiler, değişiklik iyi geldi. sohbetlerimizde bir sürü yeni şey konuşmuş oluyoruz. deneyebilirsiniz bu tarz eğitim, söyleşi ve benzeri ortamları.

  • Phoebe  (15.01.21 11:31:42)