ne telefon almalı

şirket işlerimde kullanmak için bir telefon almayı planlıyorum (xiaomi mi a2 lite abv)

artık xiaomi gibi kıçı kırık bir markayla uğraşamayacağım. beklentim yüksek değil. temel fonksiyonları olsun, 4.5g bağlansın, nine app ve browser çalıştıracak kapasitede olsun yeter. bu mi a2'de de sözde 4gb ram var ama sanırım ghz düşük çünkü ağır telefon. 2500e kadar çıkarım. tavsiyesi olan var mıdır? ikinci el samsung a50 gördüm ne dersiniz?

M31 in ortalama fiyatı bir ay önceye kadar 2699 liraydı, şu an 200 lira zam gelip 2899 a satmaya başladılar, arada hepsiburada'da bu fiyata samsung fit2 akıllı bileklik hediyesiyle veriyorlar, o bilekliğin de ederi 200-250 lira zaten mi band 5 muadili

Eğer bütçe var ise 3599 liraya m51 almak daha iyi olur, buna zam da gelmedi ayrıca bileklik hediyesi de var yine
  • freebird5406_2  (14.01.21 15:37:37)