[]

eczaneye gidiliyor mu yasakta

çevirme falan olursa eczaneye gidiyorum cümlesine de ceza var mı

not: arabayla


 
gidilir sıkıntı olmaz.


  • mikahakkinen  (14.01.21 00:18:26) 
Ben gittim ama polise denk gelmedim,
e devletten ikametgah indirmiştim, burada oturuyorum, en yakın nöbetçi eczane bu diye.

Nöbetçi eczane telefondan ekran görüntüsü almıştım, biten ilacın kutusu ve kimlik.

Alışverişden fiş almıştım, şu saatte aldım dönüyorum diye


Bu kadar detaylı niye yaptım Murphy yasası sebebiyle, detaylı düşünürsen olmaz, dusunmezsen olur
  • kleider  (14.01.21 02:48:45) 
Teşekkürler hocam sizin kadar detaylı hazırlanmadım ama dönüşte ben de fiş aldım. İlacımı aldım geri eve döndüm. En yakınımdaki eczane araba ile gidilebilecek mesafede idi. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım veya çevirme olmadı.


  • jamiro  (14.01.21 18:01:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.