[]

Yatırım Hesabı açmak ile ilgili bir soru

Merhabalar,
Ben yatırım hesabı açmak istiyorum fakat şubeye gitmeden açmalıyım. Ayrıca yatırım hesabı açacağım bankada daha önce bir kaydımın olmaması lazım.
Böyle herhangi bir banka var mı? Örneğin, Ziraat'in sitesine girip yatırım hesabı açabiliyor muyum (vadeli ya da vadesiz herhangi bir hesabım yokken)?
Şimdiden teşekkürler.

 
Yatırım hesabınızın bağlı olduğu bir hesap olmalı.


  • allah yazdiysa bozsun  (13.01.21 22:46:38) 
Öncelikle @allah yazdiysa bozsun +1

Ayrıca, şubeye gitmeden açma isteğini anlarım da, "Ayrıca yatırım hesabı açacağım bankada daha önce bir kaydımın olmaması lazım." isteğinin mantığını ve nedenini gerçekten merak ediyorum.
  • cursor  (13.01.21 22:52:03) 
Gedik, tacirler vs gibi büyük yatırım kurumlarına bak. Şu an online hesap açanı elbette vardır. Banka ile uğraşmazsın.


  • 1917  (13.01.21 22:59:34) 
Teşekkür ederim.
"Ayrıca yatırım hesabı açacağım bankada daha önce bir kaydımın olmaması lazım." böyle bir durumun olma olasılığı var mı diye merak ettim açıkçası.
Anladığım şu, yanlışsam düzeltin: A bankasında hesabım varsa, o bankada yatırım hesabı açabilirim, eğer Banka Hizmet Sözleşmesi istemezlerse. Sanırım Ziraat istemiyor. Bende Halk var, şubeye gitmemi istiyor.
  • Rocky Binboga  (13.01.21 23:02:10) 
@1917 teşekkürler.
Banka üzerinden halletmek istiyorum açıkçası. Yatırım yapıp beklemek niyetim. Al satçı değilim.

  • Rocky Binboga  (13.01.21 23:03:37) 
Osmanlı yatırım tavsiye ederim. Belgeleri indir imzala kargola yeterli. Sonra hesaba eft geçerek istediğin yatırım yaparsın. Komisyon oranları çok iyi.


  • zoghurt  (13.01.21 23:05:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.