[]

Binance'a komisyonsuz nasıl para yatırabilirim?

papara yüzde 1 yazıyor. kredi kartı ya da nakit olarak yatırsam kaç kesiliyor göremedim. paribu'dan btc alıp binance'a atsam kesinti oluyor mu? bilgisi olan ya da en komisyonsuz yöntemi bilen var mı?
 
btcturk/paribu -> binance.

Tabii tl ile bitcoin/ether vb aldığın yer belli bi komisyon kesecek ama deposit ücreti değil o, borsa komisyonu. Paribu sanırım btc gönderirken para kesiyordu, ether usdt falan bedava ise onları alıp aktarmanı tavsiye ederim. Zaten alacağın coinin ether veya usdt pair'i de vardır herhalde.

edit: usdt'nin farklı türleri var. Artık çoğu erc20 sanırım ama iyi kontrol et.
  • rodriguez2  (13.01.21 22:29:03 ~ 22:29:35) 
Soruna kaynak olacak ama kredi kartı ile para yatırabiliyor muyuz?


  • valarmurgulis  (13.01.21 22:57:15) 
Btcturk e EFT yap. Trc20 ile usdt gönder.


  • zoghurt  (13.01.21 23:07:11) 
hepsi aynı kapıya çıkar. papara dan yolla. yerli borsaların komisyonu fazla. ayrıca makas daha açık. değmez.


  • alicandan  (13.01.21 23:17:41) 
3 sene önce paribudan binance e gönderince 90 TL kesiyordu diye hatırlıyorum.simdi de kesiyordur.
Ordan oraya uğraşmaya değmez .papara en iyisi.

  • 8832ch78  (13.01.21 23:39:40) 
Paribu'dan binanceye kesinlikle ama kesinlikle btc göndermeyin. btc gönderme komisyonu 0,0005 btc. bu da 140 tl civarına denk geliyor. ama diğer coin'leri gönderirsen komisyon almyıyor. mesela xrp, xlm. tabii bunları gönderirken kendi cüzdanlarına göndermelisin.


  • kzeaks  (14.01.21 11:09:41) 
trbinance.com a ücretsiz havale yapabilirsiniz. Oradan da binance hesabına ücretsiz kripto transferi yapabilirsiniz


  • yüzyıllık yalnızlık  (14.01.21 13:26:58) 
trbinance binance'a ait ordan yapabilirsin


  • tahtakafa  (14.01.21 16:08:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.