[]

özbekistan'da yaşayan yaşlı bir kadına telefonla ulaşmak

özbekistan'da yaşayan ve whatsapp gibi uygulamaları kullanmayı bilmeyen bir kadına telefonla ulaşmanın en ucuz yolu nedir?
 
Bizim mobil operatörler hakkında hiç fikrim yok ama skype'ın tarifelerine baktım şimdi. 1 ay ücretsiz kullanma hakkı veriyormuş. Normalde dakikası 11.9 centmiş.


  • IncredibleMau  (13.01.21 22:18:55) 
Gsm operatorunden yurtdisi konusma paketi almak. (Yurtdisinda degil, yurticinden yurtdisini aramak icin)

Turk telekomda var mesela. Ana bayiye gidip konusmak lazim.
  • kuehles blondes  (13.01.21 23:54:26) 
Skype 1 aylık deneme +1. Bir çok kez hayat kurtardı diyebilirim.


  • mirafiori  (14.01.21 01:27:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.