2 metrelik dijital kumpası nereye satabilirim?

İnternetteki fiyatlar doğruysa eğer ciddi pahalı bir ürün. Elimizde de hiç kullanılmamış bir tane mevcut. Bunu Ankara da kime veya nereye satabilirim?

ostim tarafında sanayide gidebilir ama gidip tek tek uğraşmak lazım. sahibinden veya letgo iş görür.

  • tabudeviren  (13.01.21 21:56:44)
letgo ya da sahibinden üzerinden ilan ver. alıcı seni bulsun. yok ben illa alıcıyı kendim bulacağım dersen küçük sanayide kalıpçılar, otomotiv, beyaz eşya sektörüne iş yapan kobiler kullanır o tarz bir ölçüm cihazını.

  • himmet dayi  (13.01.21 21:57:26)
@tabudeviren,
Aslında amaç mümkün mertebe en hızlı şekilde elden çıkarmak.

@himmet dayı,
küçük sanayi dediğiniz yer neresi?
  • mayday  (13.01.21 22:13:11)
gündelik standartı 20-30cm. senin elindeki dev kumpası ancak kalıpçılar veya makinacılar kullanır. bir ihtimal tornacıların da işi olabilir.

sanayide bir yere gidersen o malı piç ederler, 100 lira vereyim yeğenim olur sonu. sıfır fiyatına bakın en az %30 düşüğünü yazarak sahibinden, letgo ve benzeri sitelere (fbook dahil) uygun kategoride ilan verin. gene de hızlı satılacağını düşünmüyorum.
  • orpheus  (13.01.21 23:44:45)
Sıfırı en az 20 bin liradır onun, öyle sıradan sanayilerde kullanılacak bir ölçü değil.

Büyük parça imalatı yapan yerleri arayıp sorabilirsin, kolay satılacak bir edevat değil yani.

Tersaneler olabilir, gemi motoru veya parçaları üreten birileri olabilir, bu kadar geniş malzemede hassas üretim yapacak başka sektörler neler olabilir onlar düşünülmeli biraz.

Kamyon imal eden fabrikada bile lazım olmaz bu kadar geniş kumpas bana göre.
  • John Bloor  (14.01.21 10:45:00)