[]

dana jülyen haşlanır mı?

bugünl bir tavuklu wrap yaptım. önce tavuğu haşlayıp cimcikledim. sonra üstüne hıyar ve domates ekledim. mmmm elime sağlık çok güzel oldu. yarın aynısının etli versiyonunu yapmak istiyorum. jülyen şeklinde kesilmiş dana etiyle aynı sonucu alır mıyım?
 
Yes. Ama ince et haşlamasında süreye dikkat etmek lazım


  • giovanne  (13.01.21 21:23:18) 
haslanir haslanmasina da, sogan julyen kesilmis biber ve ince kibrit copu kesilmis havuc ile sotelense wrap icinde daha lezzetli olacaktir.


  • exlibris  (13.01.21 21:39:42) 
Kesmeyin de sote yapin. Once yuksek isi sonra dusuk isi gibi.


  • red g  (13.01.21 22:25:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.