[]

Netflix bilm-kurgu film tavsiyesi

Ready player one, edge of tomorrow tarzı neler var son zamanlarda çıkan?

Tarzı dediysem size bilim kurgunu anlatmak için değil :D Sağlam olsun biraz yani.

Eskiyse izlemiş olma ihtimalim yüksek de o yüzden son 1 yılı soruyorum.

Geçen hafta bir film populerdi, the midnight sky. İzledim ama pek keyif vermedi.

 
13th floor ve halen varsa Gattaca'yu önerebilirim.

Netflix dışında The Abyss
  • EasyTiger  (13.01.21 21:13:58) 
Oblivion vardı galiba


  • baal  (13.01.21 22:04:43) 
Oblivion izlemiştim.

13th floor'u da şimdi izledim. Film zamanına gör iyi olabilir de matrix, inception derken işlendi zaten bu konular ya. Pek tatmin etmedi beni o yüzden.

Gattaca ve Abyss de öyle gibi duruyor. Eğer benzer konular sonradan işlendiyse tekrar, hiç bakmayayım değişik şeyler arıyorum.
  • ananiyimioguz  (14.01.21 00:32:36) 
archive var güzel film. arq var. netflix mi bilmiyorum ben indirip izliyorum.


  • alperz  (14.01.21 07:12:13) 
Gattaca çok iyidir, mutlaka izlenmeli.


  • byrusber  (14.01.21 11:15:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.