[]

R'da describe fonksiyonu

merhabalar, kaggela şu örneği kendim yapmak istedim ancak describe için "describe" fonksiyonu bulunamadı uyarısı alıyorum.
yazılımcıyım ama R bilmiyorum açıkcası başka bir kütüphane mi var import etmek gereken de belirtilmemiş yoksa bir noktayı mı kaçırıyorum?

www.kaggle.com

library(ggplot2)
library(dplyr)
library(Hmisc)
library(cowplot)
library(WVPlots)
set.seed(123)
Data <- read.csv("../input/insurance.csv")
sample_n(Data, 5)

describe(Data)

 
Describe fonksiyonu Hmisc paketinin icinde olarak gozukuyor. Acaba Hmisc::describe(Data) olarak deneseniz kodu?


  • Haldamir  (13.01.21 20:08:16) 
öncesinde install.packages ile yüklüyorsun değil mi paketleri? yüklemediğin paketi çağırmaz.

install.packages("ggplot2")
install.packages("dplyr")
install.packages("Hmisc")
install.packages("cowplot")
install.packages("WVPlots")

önce
  • passion rules the game  (13.01.21 20:31:13 ~ 20:32:16) 
passion rules the game hayır hatam orada anlaşılan. çok teşekkürler


  • cilekli pasta  (13.01.21 20:34:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.